18 stycznia 2018 r. Imieniny obchodzą: Piotr, Małgorzata

  Nowe życie w Chrystusie    
LITURGIA SŁOWA



Czytania:
1 Sm 18, 6-9; 19, 1-7; Ps 56 (55), 2-3. 9-10. 12-13
Ewangelia:
Mk 3, 7-12

Czytania na dzień dzisiejszy - www.mateusz.pl

SŁUŻBA LITURGICZNA
Ministranci
Lektorzy
Psałterzyści
Świeccy szafarze Komunii Świętej
Zdjęcia z uroczystości włączenia kandydatów na ministrantów i kandydatów na lektorów
 
INTENCJE
Informacja
 
REKOLEKCJE
Rachunek sumienia
 
OGŁOSZENIA
Ogłoszenia
Archiwum ogłoszeń
Zapowiedzi
Wizyta duszpasterska
 
SEKRETY DLA DZIECI
Ważna informacja
 
DOTACJE NA REMONT
Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego
Fundacja PGE
Tace inwestycyjne i ofiary indywidualne
 
MATERIAŁY SYNODALNE
III rok pracy I katecheza
III rok pracy II katecheza
III rok pracy III katecheza
III rok pracy IV katecheza
 
DYŻUR SPOWIEDNICZY
Dyżur spowiedniczy od 1 września 2017r
 
LINKI
Diecezjalne Centrum Pielgrzymkowe
Polskie Stowarzyszenie Obrońców Życia
Duszpasterstwo Akademickie
Duszpasterstwo Rodzin
Nie śpijcie! Nie!
Hymn ŚDM Schola Gaudete
 
AKTUALNOŚCI
Orędzie papieża Franciszka na I Światowy Dzień Ubogich
List pasterski Biskupa Siedleckiego na rozpoczęcie Roku Jubileuszowego
 
Serwis informacyjny KRP

Michalków: wybuch gazu i pożar

Trudny mecz w Nysie

Sparingowe zwycięstwo Pogoni

Artur Węska został drugim trenerem Pogoni

Zima w mieście 2018 - Bielsk Podlaski

144. rocznica męczeństwa Unitów Drelowskich

Bialska Filia AWF gospodarzem międzynarodowego konkursu The Brain Bee 2018

Półkolonie w parafii w Brańsku

PMDK zaprasza na koncert "Pastorałko nieś się biała"

Paweł Majewski wiceministrem MSWiA

Ferie w Opatrzności

Słuchaj na żywo KRP


        

 
MENU
Informacje o parafii
Kontakt
Duszpasterze
E- mail i Konto parafii
Poradnia Rodzinna
 
PORZĄDEK NABOŻEŃSTW
Msze św.
Nabożeństwa
Spowiedź
 
SAKRAMENTY ŚWIĘTE
Chrzest Św.
Bierzmowanie
I Komunia Św.
Sakrament pojednania
Namaszczenie Chorych
Kapłaństwo
Małżeństwo
 
KANCELARIA
Godziny otwarcia
 
RADY PARAFIALNE
Rada Duszpasterska
Rada Ekonomiczna
 
GRUPY PARAFIALNE
Akcja Katolicka
Apostolat Maryjny
Chór Katedralny
Koła Różańcowe
Krąg Liturgiczny
Neokatechumenat
Schola GAUDETE!
Schola dziecięca
Róże Rodziców za dzieci
Apostolstwo Pomocy Duszom Czyśćcowym
Parafialny Zespół Charytatywny
Lectio divina
 
FOTO ALBUM
Schola dziecięca
Dekoracja na Triduum Paschalne 2016r
Pielgrzymka Apostolatu Maryjnego na Jasną Górę 2016r
Pielgrzymka Rodzin Różańcowych do Leśnej Podl. 27.08.2016
Niedziela Palmowa - promocja ministrantów
 
 
 
Wizyta duszpasterska
 
 

 

                       Planowana wizyta duszpasterska*
/* poniższy plan wizyty duszpasterskiej jest wstępną propozycją i może ulegać małym korektom z uwagi na bieżące uwarunkowania duszpasterskie, np. konieczność odprawienia pogrzebów; ostateczny plan wizyty przedstawiany jest z tygodnia na tydzień w ramach niedzielnych ogłoszeń parafialnych/

 

Dzień

Godzina

Ulice (w nawiasie liczba kapłanów)

Środa 27.12.2017

09.00

Spokojna – całość (6)

Środa 27.12.2017

15.30

Batorego 1 i 3 (5)
Rynkowa 15 (2)

Czwartek
28.12.2017

09.00

Kochanowskiego (2)
Sienkiewicza – całość (3)
Asłanowicza – wolnostojące i kamienice (1)
Grabowskiego (1)

Czwartek
28.12.2017

15.30

Kilińskiego – całość (6)

Piątek
29.12.2017

09.00

11 Listopada – domy (2)
Świrskiego i Browarna – domy (1)
Ks. Niedziałka i Bohaterów Getta (1)
Plac 1000-lecia (1)
Moniuszki – całość (2)

Piątek
29.12.2017

15.30

3 Maja – całość (4)
Czackiego – całość (3)

Sobota
30.12.2017

09.00

Tetmajera – całość (5)
Cmentarna 10 i 12 (2)

Sobota
30.12.2017

15.30

Szymanowskiego – całość (4)
Asłanowicza 29, 32a, 34 (1)
Browarna 1 i 3 (1)

Wtorek
02.01.2018

09.00

Pułaskiego – całość (6)

Wtorek
02.01.2018

15.30

10 Lutego 15 A, B, C (7)

Środa
03.01.2018

09.00

Wieniawskiego (2)
Kiepury 1 i 2 (1)
Błonie – wolnostojące (1)
Mała, Joselewicza, Czerwonego Krzyża – domy (1)
Sokołowska – 27 A, 27 B, domy (1)

Środa
03.01.2018

15.30

Reymonta, Iwaszkiewicza (4)
Katedralna – domy (1)
Katedralna 5 (1)
Szopena i Sportowa (1)

Czwartek
04.01.2018

09.00

Szkolna – domy, Warszawska (3)

Czwartek
04.01.2018

15.30

Szkolna 10 i 16 (2)
Wiolinowa (1)
Kamińskiego (1)
Wojska Polskiego 23 (1)
Wojska Polskiego – domy, Świętojańska, Głucha, Wałowa (2)

Piątek
05.01.2018

09.00

Rynkowa 3, 5, 7, 11, 13 (5)

Piątek
05.01.2018

15.30

Osiedlowa 4 i 6 (4))
Czerwonego Krzyża 30, 32, 36 (3)

Poniedziałek
08.01.2018

15.30

Rynkowa 4 (3)
Czerwonego Krzyża 40 – nowy blok (1)
Lelewela – całość (1)
Armii Krajowej 9 i 13 (3)

Wtorek
09.01.2018

15.30

11 Listopada 43 A, B, C, D (8)

Środa
10.01.2018

15.30

11 Listopada 16 (2)
11 Listopada 18 (1)
11 Listopada 22 i 32 (5)

Czwartek
11.01.2018

15.30

11 Listopada 24 (2)
11 Listopada 41 (3)
Błonie 2, 4, 8 (3)

Piątek
12.01.2018

15.30

Błonie 11 i 13 (4)
10 Lutego – domy (4)

Sobota
13.01.2018

09.00

Błonie 14 (2)
Sobieskiego 1 (1)
Sobieskiego 2 (3)

Sobota
13.01.2018

15.30

Sobieskiego 3 (1)
Sobieskiego 4 (3)
Sobieskiego 7 (1)
Sobieskiego 9 (1)

Poniedziałek
15.01.2018

15.30

Cmentarna i Osińskiej – domy (3)
Piaskowa, Cicha i Kablowa (4)

Wtorek
16.01.2018

15.30

Sobieskiego 5 (3)
Sokołowska 22 A, B (4)

Środa
17.01.2018

15.30

Sokołowska 30 (3)
Sokołowska 35, 35A, 35B, 37A (2)
Sokołowska 44 (2)

Czwartek
18.01.2018

15.30

Sokołowska 58 (1)
Sokołowska 60 (1)
Sokołowska 62 (2)
Czerwonego Krzyża 24 (2)
Wojskowa 2 (1)

Piątek
19.01.2018

15.30

Asłanowicza 17 i Czerwonego Krzyża 15 (1)
Czerwonego Krzyża 21 (4)
Czerwonego Krzyża 23 (2)

Sobota
20.01.2018

09.00

Piłsudskiego – całość (5)

Sobota
20.01.2018

15.30

Czerwonego Krzyża 39 (4)

       

 

 
     

Copyright 2007 - Realizacja KreAtoR