24 stycznia 2017 r. Imieniny obchodzą: Felicja, Rafał, Tymoteusz

  Nowe życie w Chrystusie    
LITURGIA SŁOWA



Czytania:
Hbr 10,1-10; Ps 40,2.4.7-8.10-11; Mt 11,25
Ewangelia:
Mk 3,31-35

Czytania na dzień dzisiejszy - www.mateusz.pl

SŁUŻBA LITURGICZNA
Ministranci
Lektorzy
Psałterzyści
Świeccy szafarze Komunii Świętej
Zdjęcia z uroczystości włączenia kandydatów na ministrantów i kandydatów na lektorów
 
INTENCJE
Informacja
 
REKOLEKCJE
Rachunek sumienia
 
OGŁOSZENIA
Ogłoszenia
Archiwum ogłoszeń
Zapowiedzi
Wizyta duszpasterska
Życzenia Bożonarodzeniowe
 
SEKRETY DLA DZIECI
Ważna informacja
 
DOTACJE NA REMONT
Urząd Marszałkowski
Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie
Urząd Miasta Siedlce
 
MATERIAŁY SYNODALNE
III rok pracy I katecheza
III rok pracy II katecheza
III rok pracy III katecheza
III rok pracy IV katecheza
 
DYŻUR SPOWIEDNICZY
Dyżur spowiedniczy od 1 września 2016r
 
LINKI
Diecezjalne Centrum Pielgrzymkowe
Polskie Stowarzyszenie Obrońców Życia
Duszpasterstwo Akademickie
Duszpasterstwo Rodzin
Nie śpijcie! Nie!
Hymn ŚDM Schola Gaudete
 
AKTUALNOŚCI
Orędzie papieża Franciszka na Światowy Dzień Misyjny 2016
List pasterski Episkopatu Polski w sprawie Jubileuszowego Aktu Przyjęcia Jezusa za Króla i Pana
Komunikat z 374 Zebrania KEP
List Episkopatu o szacunku do ciała ludzkiego i kremacji
List Biskupa o śpiewie i muzyce podczas liturgii sakramentu małżeństwa i liturgii pogrzebowej
Słowo Pasterskie Biskupa Kazimierza Gurdy po podpisaniu ustawy o "in vitro"
Opinia teologiczna na temat grzechu międzypokoleniowego i uzdrowienia międzypokoleniowego
Bulla Misericordiae vultus
List Episkopatu Polski .O posłudze charytatywnej w Roku Miłosierdzia
 
Serwis informacyjny KRP

Strażackie interwencje

Nowy wóz dla Ochotniczej Straży Pożarnej w Nowym Pawłowie

Siedlce: spotkanie świąteczno - noworoczne RKW

Wystawa i Konkurs Modelarski w Mińsku Mazowieckim

Kolędobranie w Radzyniu

Szkółka Narciarska w Międzyrzecu

Chóralne kolędowanie w Mrozach

Biała Podlaska: ten weekend należałdo babć i dziadków

Izba Pamięci Dworu Antopolskiego

Pogoń testuje kolejnych zagranicznych zawodników

Zimowe utrzymanie dróg w gminie Repki

Słuchaj na żywo KRP


        

 
MENU
Informacje o parafii
Kontakt
Duszpasterze
E- mail i Konto parafii
Poradnia Rodzinna
 
HISTORIA PARAFII
Początki parafii
Kalendarium historyczne Katedry
 
PORZĄDEK NABOŻEŃSTW
Msze św.
Nabożeństwa
 
SAKRAMENTY ŚWIĘTE
Chrzest Św.
Bierzmowanie
I Komunia Św.
Sakrament pojednania
Namaszczenie Chorych
Kapłaństwo
Małżeństwo
 
KANCELARIA
Godziny otwarcia
 
RADY PARAFIALNE
Rada Duszpasterska
Rada Ekonomiczna
 
GRUPY PARAFIALNE
Akcja Katolicka
Apostolat Maryjny
Chór Katedralny
Koła Różańcowe
Krąg Liturgiczny
Neokatechumenat
Schola GAUDETE!
Schola dziecięca
 
FOTO ALBUM
Remont Katedry
Zaproszenie do Chóru
Schola dziecięca
Dekoracja na Triduum Paschalne 2016r
Pielgrzymka Apostolatu Maryjnego na Jasną Górę 2016r
Pielgrzymka Rodzin Różańcowych do Leśnej Podl. 27.08.2016
 
 
 
Wizyta duszpasterska
 
 

 

                       Planowana wizyta duszpasterska
/aktualny plan wizyty duszpasterskiej przedstawiany jest z tygodnia na tydzień w ramach niedzielnych ogłoszeń parafialnych/

 

28 grudnia (środa)
- od godz. 9.00
ul. Spokojna (bez Osiedla) i ul. Tetmajera (domy wolnostojące) – 6 księży

- od godz. 15.30
ul. Spokojna - Osiedle i ul. Tetmajera - bloki 7, 15 i 17 – 5 księży

 

29 grudnia (czwartek)
- od godz. 9.00
ul. Sienkiewicza (całość) – 6 księży

- od godz. 15.30
ul. Kilińskiego (całość) – 6 księży

 

30 grudnia (piątek)
- od godz. 9.00
ul. Ks. Niedziałka – 1 ksiądz
ul. B-pa Świrskiego – 1 ksiądz
ul. Kochanowskiego – 2 księży
ul. Bohaterów Getta – 1 ksiądz
ul. Browarna (domy wolnostojące i kamienice) – 1 ksiądz

- od godz. 15.30
ul. Szymanowskiego (całość) – 6 księży

 

31 grudnia (sobota)
- od godz. 9.00
ul. Piaskowa Cicha , Kablowa, Kątowa – 5 księży
ul. Sobieskiego 3 – 1 ksiądz

 

2 stycznia (poniedziałek)
od godz. 9.00
ul. Grabowskiego  – 1 ksiądz
ul. Czerwonego Krzyża domy wolnostojące i kamienice, Mała i Berka Joselewicza - 1 ksiądz
ul. Moniuszki całość – 2 księży
ul Pułaskiego 55 - 1 ksiądz
ul Pułaskiego 57 – 1 ksiądz

od godz. 15.30
ul. Czackiego (całość) – 4 księży
ul. Sobieskiego 7 – 1 ksiądz
ul. Sobieskiego 9 – 1 ksiądz

 

3 stycznia (wtorek)
od godz. 9.00.
ul. Asłanowicza domy wolnostojące i kamienice – 2 księży
ul. 11 Listopada domy wolnostojące i kamienice – 2 księży,
ul. Pułaskiego 47 – 1 ksiądz

od godz. 15.30
ul. Armii Krajowej 9 – 2 księży
ul. Armii Krajowej 13 – 1 ksiądz
ul. Wojskowa – 1 ksiądz 
ul. Błonie 14 - 2 księży

 

4 stycznia (środa)
od godz. 9.00
ul. Kiepury całość – 1 ksiądz
ul. Pułaskiego 26,28 i 32 – 1 ksiądz
ul. Pułaskiego 61 – 1 ksiądz
ul. Pułaskiego 63 – 1 ksiądz
ul. Sokołowska 27A, 27B  i domy wolnostojące – 1 ksiądz

od godz. 15.30
ul. 3 Maja całość – 4 księży
ul. Błonie 13 – 2 księży

 

5 stycznia (czwartek)
od godz. 9.00
ul. Wieniawskiego całość – 2 księży
Plac Tysiąclecia – 1 ksiądz

od godz. 15.30
ul. Sokołowska 30 – 3 księży
ul. Browarna 1 i 3 – 1 ksiądz,
ul. Osiedlowa 6 – 1 ksiądz
ul. Rynkowa 3 – 1 ksiądz

 

7 stycznia (sobota)
od godz. 9.00
ul. Szkolna domy wolnostojące i Warszawska - 2 księży
ul. Szkolna 10 i 16 – 2 księży
ul. Asłanowicza 29,32,34 – 1 ksiądz

od godz. 15.00
ul. Sobieskiego 1 – 1 ksiądz
ul. Sobieskiego 4 – 3 księży
ul. Rynkowa 5 -1 ksiądz

 

9 stycznia (poniedziałek) - od godz. 15.30
ul. Reymonta i Iwaszkiewicza – 4 księży
ul. Cmentarna bloki 10, 12 – 2 księży

 

10 stycznia (wtorek) - od godz. 15.30
ul. Wojska Polskiego blok 23 – 1 ksiądz
ul. Wojska Polskiego domy wolnostojące – 2 księży
ul. Świętojańska, Głucha, Wałowa – 1 ksiądz
ul. Rynkowa 11 – 1 ksiądz

 

11 stycznia (środa) - od godz. 15.30
ul. Sokołowska 22A – 2 księży
ul. Sokołowska 22B – 2 księży
ul. Sokołowska 35, 35A, 35B, 37A – 2 księży

 

12 stycznia (czwartek) - od godz. 15.30
ul. Sokołowska 44 – 2 księży
ul. Sokołowska 58 – 1 ksiądz
ul. Sokołowska 62 - 2 księży

 

13 stycznia (piątek) - od godz. 15.30
ul. Kamińskiego - 1 ksiądz
ul. Wiolinowa – 1 ksiądz
ul. Chopina i ul. Sportowa – 1 ksiądz
ul. Katedralna – 1 ksiądz
ul. Katedralna blok nr 5 - 1 ksiądz

 

14 stycznia (sobota)
od godz. 9.00
ul. Piłsudskiego domy wolnostojące i kamienice – 5 księży

od godz. 15.00
ul. Piłsudskiego blok nr 98 – 2 księży
ul. Sobieskiego 5 – 3 księży

 

16 stycznia (poniedziałek) - od godz. 15.30
ul. 10 Lutego 15ABC – 6 księży

 

17 stycznia (wtorek) - od godz. 15.30
ul. 11 Listopada 43ABC – 3 księży
ul. Sokołowska 60 – 1 ksiądz

 

18 stycznia (środa) - od godz. 15.30
ul. 10 Lutego 1,2,2a, 4,6,7, domy wolnostojące i zabudowa szeregowa – 6 księży

 

19 stycznia (czwartek) - od godz. 15.30
ul. 11 Listopada 18 – 1 ksiądz
ul. 11 Listopada 22 - 1 ksiądz
ul. 11 Listopada 43D – 4 księży

 

20 stycznia (piątek) - od godz. 15.30
ul. 11 Listopada 24 – 2 księży
ul. 11 Listopada 32 – 4 księży

 

21 stycznia (sobota)
od godz. 9.00 
ul. Cmentarna i Langego – 3 księży
ul. Błonie domy wolnostojące – 1 ksiądz

od godz. 15.00
ul. 11 Listopada 16 – 2 księży
ul. Błonie 11 – 2 księży

 

23 stycznia (poniedziałek) - od godz. 15.30
ul. 11 Listopada 41 – 3 księży
ul. Rynkowa 13 – 1 ksiądz
ul. Czerwonego Krzyża 36 i Lelewela – 1 ksiądz

 

24 stycznia (wtorek) - od godz. 15.30
ul. Rynkowa 4 – 3 księży
ul. Czerwonego Krzyża 15 – 1 ksiądz

 

25 stycznia (środa) - od godz. 15.30
ul. Batorego 1 – 3 księży
ul. Batorego 3 – 2 księży

 

26 stycznia (czwartek) - od godz. 15.30
ul. Rynkowa 15 – 2 księży
ul. Osiedlowa 4 – 3 księży

 

27 stycznia (piątek) - od godz. 15.30
ul. Błonie 2, 4, 8 – 3 księży
ul. Rynkowa 7 – 1 ksiądz

 

28 stycznia (sobota)
od godz. 9.00
ul. Czerwonego Krzyża 23 – 3 księży

od godz. 15.00
ul. Czerwonego Krzyża 21 – 3 księży
ul. Asłanowicza 17 – 1 ksiądz

 

30 stycznia (poniedziałek) - od godz. 15.30
ul. Czerwonego Krzyża 24 – 2 księży
ul. Sobieskiego 2 – 3 księży

 

31 stycznia (wtorek) - od godz. 15.30
ul. Czerwonego Krzyża 30 i 32 – 2 księży
ul. Czerwonego Krzyża 39 – 3 księży


       

 

 
     

Copyright 2007 - Realizacja KreAtoR